The best on the net:

Slobodomurári Nadácia Centrum Pre Zdravie Mužov

zdravotnej starostlivosti medicína zdravie

Keď mi bolo povedané, byť súčasťou 100 km Oxfam-Goqii chodník walker tím, súhlasila som. Moja prvá reakcia bola, že nie je nič nové o dlhé vzdialenosti prechádzky. Robím to po celú dobu, a to v Himalájska a Shayadri hills. Ale ešte je tu nová výzva v tom, 100 km trasa walker. To urobil raz a povedal by som, že je stále výzvou pre seba - výzva na testovanie vlastné vytrvalosť.

Tieto informácie jednoducho mimo oblasť môjho každodenného života.

Ale to všetko sa zmenilo za mňa na to, že júla popoludní. Ako diagnóza sa potopil v, veku nevinnosti a nevedomosti, ktorý sa skončil pre mňa. Bol som zovrel čisté žalúdka-prevratu strach. Na 32 rokov, som mal pocit, druh nesmrteľnosti, že len mladí skúsenosti. Koncept smrti boli vzdialené. Som obrázku je na konci dlhého života, po rokoch úspech, naplnenie a radosť. Staroba bolo niečo, čo som sa tešil na zdieľanie s mojou ženou.

Nikdy som sa uvažuje myšlienku smrti, že ma v mojej vlády.

Ochorieť, či už s prechladnutie alebo chrípka, môže zhoršiť CHOCHP a zhoršiť vašu pľúc stav infekcie Dýchacích ciest, ktoré spôsobujú dopravné zápchy, kašeľ a ťažkosti s dýchaním sú vážnejšie, keď máte CHOCHP, takže sa uistite, umyte si ruky často a vyhnite sa kontaktu s ľuďmi, ktorí sú chorí na obmedzenie expozície zárodky. Mali by ste sa tiež vyhnúť sa okolo kruté, dráždivé výpary a akýkoľvek typ dymu na náhradné pľúc z ďalšieho podráždenia.


Deeper!

Zatiaľ čo sa prechádzate cez areál, ste povinný pozri rovesníkmi s čerstvým šálkou kávy v ruke. Ak budete spať a pravidelne cvičiť často, pravdepodobne nebudete potrebovať ráno variť začať svoj deň. Zelený čaj je skvelá alternatíva, obsahuje polovicu kofeín z kávy a poskytuje veľkú energetickú podporu. Investovať do kvality fľaša na vodu nosiť so sebou všade. Ak si nie ste veľa vody pijan, pridať čerstvé ovocie ako napríklad jahody alebo citróny zvyšuje chuť a má veľký prínos pre zdravie.

Skontrolujte, či vaše vitamín C úrovniach. Ľudia s vyššími hladinami vitamínu C, zdá sa, že viac energie, než tí s nižšími úrovňami. To by mohlo byť, pretože vitamín C ovplyvňuje produkciu L-karnitínu, aminokyselina, ktorá pomáha telu spaľovať tuk na energiu. Najlepší spôsob, ako získať dostatok vitamínu C je z pomaranče a iné citrusové plody, kiwi, bell, paprika, brokolica, jahody, a cantaloupe.

Vek. Oči detí potrebujete ešte väčšiu ochranu pred slnkom, než dospelí. Ale ak ste sa pozrieť okolo nabudúce si hlavu von na bazéne alebo na pláži, alebo detské ihrisko, môžete si všimnúť, veľa dospelých nosiť slnečné okuliare, ale veľmi málo deti s akýmkoľvek ochrana očí vôbec. Pretože ich jasnejšie rohovky a šošovky, detské oči nechať viac UV svetlo ako plne vyvinuté oči dospelých, a tak sú na to aj vyššie riziko lúčmi. Mnohé slnečné okuliare výrobcovia ponúkajú detský štýly. Nechajte svoje deti vybrať, čo zábavný snímok, že by som chcel, ale len uistite sa, že vybrať pár s 99% do 100% ochranu proti UV žiareniu.

Buďme úprimní: Ako často si naozaj využiť viac streamovanie videa platformy, sledovať extra káblové kanály vás zaplatiť, alebo si prečítať niekoľko mesačné časopisy? Vybrať len jednu predplatné zrušiť dnes, a čakať na peniaze pomaly začať skrápaný v. Suma sa môže zdať malé, ale pridáva až v priebehu času: Platobné 8 dolárov za mesiac na tri roky pre prístup na internet video, služba príde na takmer 300 dolárov.